Užíváme si nového venkovního hřiště a doskočiště na skok daleký.

V naší škole máme interaktivní knihovnu se spoustou zajímavých knih.

Žáci se mohou stravovat ve zrekonstruované školní jídelně.

Naše škola se nachází v obci Hať. Sousedí s Polskem a je součástí regionu Hlučínsko. 

Naše škola je pavilónová a všechny budovy, včetně mateřské školy, prošly celkovou rekonstrukcí.

Náš školní vzdělávací program má název "Škola-jedna rodina"a naší snahou je vytvářet pro žáky klidné, přátelské a příjemné pracovní prostředí.

 

Všechny třídy jsou vybaveny  výškově nastavitelným nábytkem. Ve výuce využíváme multimediální a počítačovou techniku.

Vyučující se snaží přistupovat k dětem individuálně a  jsme otevřeni i pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Důležitá je pro nás dobrá spolupráce s rodiči.

Naše škola tvoří celek spolu s mateřskou školou, která má také odloučené pracoviště i v dolní části obce.

MŠ - Podzim v 1. třídě Květinky

MŠ - Podzim v 1. třídě Květinky
Je tady podzim a my jsme se v 1. třídě Květinky  celý minulý týden věnovali tématu Pouštíme draka s medvídkem Míšou. Naučili jsme se básničku Mámo, táto, draci letí, zazpívali a zatančili píseň Vyletěl si pyšný drak, zahráli si pohybové hry např. Na dráčky, kde neposlušný vítr bral dětem barevné ocásky.Každý si vyrobil z barevného papíru svého draka a zkoušel ho učit létat, ale nejvíce zážitků měly děti v pátek. To se nám ve třídě vylíhl z velkého vajíčka pohádkový dráček. Děti mu daly jméno Soptík a zažily s ním kupu legrace. A pak se nemohly dočkat odpoledene, kdy byla na programu  DRAKIÁDA. Konala se od 15 hodin na letišti MKH pana Gajdy.Již z dálky bylo vidět, jak na obloze krouží velké množství draků různých tvarů, barev i velikostí. Vítr spolehlivě foukal a tak se bylo na co dívat. Před 17 hodinou byly děti odměněny sladkostmi a taky krásnou medailí. Organizátoři pro děti připravili i tombolu, kde hlavní cenou byly vyhlídkové lety nad Hatí a jeho okolím.

Panu Gajdovi, celé jeho rodině a všem členům MKH bychom chtěli poděkovat za organizaci této akce, která se velice líbila nejenom dětem, ale také jejich rodičům. Byl to krásný zážitek na který se nezapomíná. Děkujeme.
MŠ - Podzim v 1. třídě Květinky
MŠ - Podzim v 1. třídě Květinky
MŠ - Podzim v 1. třídě Květinky
MŠ - Podzim v 1. třídě Květinky
MŠ - Podzim v 1. třídě Květinky