Naše škola se nachází v obci Hať. Sousedí s Polskem a je součástí regionu Hlučínsko.

Naše škola je pavilónová a všechny budovy, včetně mateřské školy, prošly celkovou rekonstrukcí.

Náš školní vzdělávací program má název "Škola-jedna rodina"a naší snahou je vytvářet pro žáky klidné, přátelské a příjemné pracovní prostředí.

Všechny třídy jsou vybaveny  výškově nastavitelným nábytkem. Ve výuce využíváme multimediální a počítačovou techniku.

Vyučující se snaží přistupovat k dětem individuálně a  jsme otevřeni i pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Důležitá je pro nás dobrá spolupráce s rodiči.

Naše škola tvoří celek spolu s mateřskou školou, která má také odloučené pracoviště i v dolní části obce.

Mikulášský turnaj ve florbalu a přehazované

Dne 5. 12. 2019 proběhl Mikulášský turnaj ve florbalu a přehazované pro žáky vyššího stupně.

Turnaje ve florbalu se zúčastnily 3 týmy: Dream team, Napajedla a Kopyta.

Týmy byly smíšené. Hrál každý s každým a to 2 x 8 minut. Zápasy byly velmi vyrovnané. Všichni hráči předvedli krásný florbal plný přihrávek, gólových šancí a branek. Po urputných bojích zvítězil tým NAPAJEDEL.

Po napínavých zápasech ve florbalu následovaly zápasy v přehazované.  Hrál se jeden set do 15. I tady mezi sebou soupeřily 3 týmy: Komety, Duté sudy a Lachtani.

Všechny sety  byly velmi vyrovnané.  Hráči předváděli neskutečné výkony! Nakonec vítězství vybojoval tým KOMET.

Blahopřejeme vítězům a děkujeme za účast všem týmům!!!